Forsiden - Om os - Vores Medarbejdere

Medarbejdere med fokus på kvalitet, tid og pris!


Ole Thomsen
Managing Director
Direct phone: +45 88 44 44 45
ole.thomsen@searunner.dk

Lise Pedersen
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 41
lise.pedersen@searunner.dk

Ulrich Kristensen
3PL & Export
Direct phone: +45 88 44 44 48
ulrich.kristensen@searunner.dk


Cherie Aroza Hansen
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 49
cherie.hansen@searunner.dk

Camilla Skovmose
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 42
camilla.skovmose@searunner.dk

Mikkel Wraa Hansen
Import/ export operations
Direct phone: +45 88 44 44 47
mikkel.wraa@searunner.dk

Karina Tønder
Logistics Manager
Direct phone: +45 88 44 44 43
karina.toender@searunner.dk

Iulian Totu
Warehouse Manager
Direct phone: +45 91 94 70 70
lager@searunner.dk

Poul Nielsen
Warehouse Operations
Direct phone: +45 20 48 63 41
poul.nielsen@searunner.dk

Thomas Thomsen
Warehouse Operations
Direct phone: +45 88 44 44 44
lager@searunner.dk

  Daniel Højlund
Warehouse Operations
Direct phone: +45 88 44 44 44
lager@searunner.dk

  SKRIV UD TILFØJ FARVORITTER TIP EN VEN
Copyright 2015 - SEARUNNER A/S Udviklet af: A2N Digitalbyrå Udviklet af: Assist2net AS
Forsiden    Om os    Vores kontorer    Produkter    Kontakt    Værd at vide    English  
SØG SØG Mail Searunner A/S SITEMAP Log ind Log ud